F.A. Molijnlaan 93

8071 AD Nunspeet
€1.250.000 k.k.

Kenmerken

Status: Verkocht
Bouwjaar: 1928
Woonoppervlakte: 302 m2
Perceeloppervlakte: 1730 m2
Inhoud woning: 1250 m3
Gebouw gebonden buitenruimte: 11 m2
Externe bergruimte: 9 m2
Aantal kamers: 11
Aantal slaapkamers: 7
Aantal badkamers: 2

Omschrijving

Deze zeer fraaie VRIJSTAANDE RIETGEDEKTE VILLA laat het hart van de jaren ‘30 liefhebber sneller kloppen. Met recht een villa waar u op slag verliefd op zult raken; wat een charme en karakter! “Villa Rosa” is gebouwd in 1928 maar is vanaf 2005 vrijwel geheel in een modern jasje gestoken, waarbij de karakteristieke details bewaard zijn gebleven. In de loop der jaren is de villa intern compleet gerenoveerd, waarbij niet bezuinigd is op hoogwaardige en duurzame materialen en een in stijl passende afwerking. Doordat het een woonhuis met dokterspraktijk aan huis is geweest, is er verrassend veel ruimte en ontzettend veel mogelijkheden voor multi-functioneel gebruik. Gelijkvloers wonen met kantoor of praktijk aan huis is hier uitstekend mogelijk. De buitenzijde verkeert in een uitstekende conditie, door o.a. de geheel gestuukte buitengevels en de rieten kap. Die dikke rieten deken, de roedeverdeling in de kozijnen, balkenplafonds en de diverse glas in lood ramen, geven het een prachtige uitstraling en vooral zorgen ze voor sfeer in en om huis. Het perceel van 1.730 m² is goed verdeeld om de villa heen, met altijd wel een plekje waar u heerlijk rustig en privacyvol van de zon kunt genieten. De lommerrijke Molijnlaan staat bekend om de fraaie villa’s op ruime percelen, maar ook om de centrale ligging midden in Nunspeet. U woont hier niet alleen vrijwel direct grenzend aan de bossen, maar ook het dorpscentrum van Nunspeet is hier op loopafstand te vinden. De huidige eigenaren hebben in de loop der jaren kosten noch moeiten gespaard, om de villa tot een comfortabel maar vooral sfeervol geheel te brengen. Niet alleen op het gebied van afwerking en onderhoud is veel aandacht besteed maar ook aan duurzaamheid is gedacht. Bij het vernieuwen van het dak in 2009 is namelijk een degelijke brandwerende en isolerende beplating aangebracht. Ook vrijwel alle kozijnen zijn uitgevoerd in dubbele beglazing. Bent u vooral op zoek naar veel woonruimte dan zit u hier fantastisch. Ook als u een kantoor of praktijk aan huis wilt houden dan kan dit hier uitstekend. Zowel op de begane grond als de verdieping is heel veel woonruimte te vinden. Naast de riante woonkamer, woonkeuken en diverse kantoorruimtes is er beschikking over een zestal slaapkamers op de verdieping. Bent u op zoek naar een locatie waar u wonen, werken en/of hobby kunt combineren? Belt u dan ons kantoor om een bezichtigingsafspraak van deze unieke villa in te plannen. Voor meer informatie en de aanvullende documentatie bekijkt u de website famolijnlaan93.nl

BOUWKUNDIGE INFORMATIE
De villa is traditioneel gebouwd in 1929 en in de jaren ’80 verbouwd tot woonhuis met arts-praktijkruimte. Het geheel is opgetrokken in steen en is voorzien van spouwmuren. In 2009 is de villa voorzien van geheel nieuwe rieten dakbedekking met brandwerende en isolerende beplating, en is de gehele buitengevel op een hoogwaardige wijze gestuukt. De kozijnen zijn uitgevoerd in hout en beschikken over dubbele beglazing. Voor de verwarming en het warme water is er een CV combi-ketel (2017). Tevens is er rookkanaal aanwezig zodat er gebruik gemaakt kan worden van een houtkachel/haard.

INDELING
Begane grond:
Middels een fraaie entree aan de voorzijde treft u allereerst een statige hal met hoge plafonds en een fantastische vide. Vanuit hier is er toegang tot zowel de woonkamer, als ook de overige vertrekken zoals een toiletruimte en trappartij naar de verdieping en kelder. Bij binnenkomst in de woonkamer valt meteen de authentieke sfeer u direct op. Hoge plafonds met sierpleisterwerk, een strakke afwerking van de wanden en een fraaie parketvloer met een in stijl passende bies. Centraal in de woonkamer is een haardopstelling met inzethaard en een marmeren schouw te vinden. Ook de serre is een heerlijke ruimte waar u zich kunt terug trekken. Door de ramen met roedeverdeling heeft een prachtig, maar ook sfeervol zicht heeft over uw eigen tuin. Naast de woonkamer is vanuit de hal ook de woonkeuken bereikbaar. Een handgemaakte klassieke Tinellokeuken in hoekopstelling, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur en een Boretti gasfornuis. De aangrenzende eetkamer vormt het hart van de woning. De Portugese Castello vloer die u in de keuken treft, is ook hier te vinden. Een heerlijke ruimte met raampartijen, openslaande deuren en uitzicht op het bos. Direct aangrenzend aan de eetkamer treft u de tweede hal. Vanuit hier zijn de andere vertrekken bereikbaar. Allereerst treft u hier een ruime en praktische bijkeuken met de aansluitingen voor de wasapparatuur en een achter-entree. Vervolgens is er een royale badkamer die is voorzien van een ligbad, separate inloopdouche, toilet en een vaste wastafel met meubel. Vervolgens is er een riante slaapkamer aangrenzend. Indien uw de woning ook zakelijk wilt gaan gebruiken staat er een riant kantoor of praktijkruimte aan de voorzijde van de woning tot uw beschikking. Uiteraard kan deze ruimte ook uitstekend als tweede woonkamer of hobbyruimte gebruikt worden.

De inpandige garage/berging is zowel vanuit de woning als buitenom en middels openslaande garagedeuren te bereiken.

1e Verdieping:
Vanaf de overloop met diverse vaste kasten is er toegang tot alle vertrekken op deze verdieping. In totaal treft u er zes separate slaapkamers aan. De meest royale slaapkamer betreft de master-bedroom. Een fantastische ruimte met diverse vaste kasten, verschillende raampartijen en een vaste wastafel. De vloer is afgewerkt middels een massief eiken houten vloer. Bij de overige zes slaapkamers beschikken er diverse over vaste wastafels alsmede over veel bergruimte. Tevens is er nog een ruime badkamer, met een ligbad, douche, wastafel en een toilet. Vanuit de overloop is er nog een vlizotrap naar de zolder boven het rechtergedeelte van de woning.

2e Verdieping
Middels een vast trap is er nog een ruime zolderkamer bereikbaar (stahoogte).

Tuin:
De villa is gelegen op een zeer fraai perceel van ca. 1.700 vierkante meter. Verschillende (zeer oude) bomen, prachtige rododendrons en een keurig onderhouden gazon voeren hier de boventoon. De sierbestrating is in 2005 nog geheel opnieuw uitgevoerd middels gebakken klinkers in waalformaat. De gehele tuinverlicht is recentelijk vernieuwd waardoor het ook in de avond/nacht een sfeervolle ambiance is. Tevens is er een compleet automatisch beregeningssysteem aangelegd die is aangesloten op een eigen puls met pomp.

Schuur/berging:
Achter de woning is een houten schuur/berging gerealiseerd. Deze is geheel opgetrokken in hout en is voorzien van een betonnen fundering.

Kenmerken:
Perceeloppervlakte: ca. 1.730 m²
Inhoud woning: 1.251 m³
Woonoppervlakte: 302 m²
Overige inpandige ruimte: 35 m²
Gebouwgebonden buitenruimte: 11 m²
Externe bergruimte: 9,5 m²
Lees meer

Kenmerken

Status Verkocht
Aanbod ID: 5872695
Bouwjaar: 1928
Woonoppervlakte: 302 m2
Perceeloppervlakte: 1730 m2
Inhoud woning: 1250 m3
Gebouw gebonden buitenruimte: 11 m2
Externe bergruimte: 9 m2
Aantal kamers 11
Aantal slaapkamers 7
Aantal badkamers 2

Meer informatie of een bezichtiging plannen?

Bel 0341 21 74 54 Of stuur een bericht Plan een bezichtiging

Eigenschappen

Buitenzonwering

Cv ketel

Dakraam

Glasvezel kabel

Houtkachel

Natuurlijke ventilatie

Rookkanaal

Vloerverwarming gedeeltelijk

Locatie

F.A. Molijnlaan 93 , 8071 AD Nunspeet , Nederland

Plan een bezichtiging

Vul hieronder uw gegevens in voor het aanvragen van een bezichtiging. Wij zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

Aanmelden updates stille verkoop